שירות ותחזוקה

רכבי מחלקת שירות ותחזוקה של פרומוט מתקני חניה

פרומוט מתקני חניה רואה בלקוח שותף אסטרטגי לטווח ארוך וככזה, שואפת להעניק לו שירות הוגן, איכותי, מקצועי וזמין. מחלקת השירות של פרומוט מספקת כבר למעלה מ 25 שנה, שירותי תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר במחיר הוגן למגוון רחב של מתקני חניה מתוצרת WÖHR וחברות נוספות, למאות לקוחות ולאלפי מקומות חניה בישראל.

מקצועיות:
במחלקת השירות שלנו אנשי מקצוע המנוסים בתחומם ובכללם אנשי בקרה, חשמלאים וטכנאי שירות מהשורה הראשונה בארץ.  אנשי השירות של פרומוט עוברים תהליך הכשרה והסמכה ארוך ומובנה בארץ ובחו"ל באופן המאפשר להם להגיע ללקוח עם רמת ידע גבוהה וניסיון מעשי רב, המאפשרים להם לספק ללקוח שירות יעיל.
המחלקה הטכנית של פרומוט מקיימת קשר שוטף עם חברת WÖHR מגרמניה ומעודכנת על בסיס קבוע בכל חידוש, תוספת או שינוי במתקנים אותם אנו מתחזקים. צוותי השירות מצוידים ברכבים, כלי עבודה וחומרים המאפשרים להם לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר האפשרי.

זמינות:
אנו מפעילים מוקד טלפוני 24/7 וצוות טכנאים זמין לפתרון תקלות גם מעבר לשעות העבודה הרגילות.
פרומוט מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך, מחזיקה במחסניה מלאי חלקי חילוף מקוריים המתאימים באופן מושלם לכל מתקני החניה האוטומטיים והמכאניים מתוצרת חברת WÖHR הקיימים בשוק בישראל.  מלאי זה מאפשר לנו להחליף חלקים תקולים או לתקנם באתר הלקוח בזמינות גבוהה, תוך שימוש בחלפים מקוריים ושימור יכולות מלא של מתקן החניה.

אמינות:
אנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים של חברת WÖHR גרמניה ובכפוף לתקנים המחמירים ביותר, באופן המספק ללקוח תחושת ביטחון וידיעה כי המתקן עליו הוא חונה, נמצא בידיים טובות וימשיך לפעול באמינות לאורך שנים רבות.  בסיס נתוני מערכת המידע בפרומוט מאפשר לטכנאי השירות גישה ישירה ומהירה לבסיס נתוני המתקנים, כך שכל היסטוריית המתקן פתוחה בפניהם ומאפשרת מתן שירות אמין ואיכותי.

בטיחות:
פרומוט מייחסת חשיבות עליונה לבטיחות המתקנים אותם היא מתחזקת ולפיכך ,שמה דגש חזק על כל נושא הבטיחות במתקני החניה. פתרונות החניה הסדרתיים מתוצרת חברת WÖHR נושאים את תו התקן TÜV ומתאימים לתקן האירופאי למתקני חניה EN 14010 ולדרישות התקן הישראלי ת"י - 5437. כל המתקנים שלנו נבדקים בתום התקנתם על ידי מהנדס מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה הישראלי.

צרו קשר עם מחלקת השירות של פרומוט