מזה 25 שנה פרומוט מובילה את תחום פתרונות החניה בישראל.
אתם כבר מכירים אותנו...נפגשנו ברחבי הארץ בבנייני משרדים ומגורים, קניונים, מפעלים ובחניונים נבחרים.
פרומוט התקינה למעלה מ- 15,000 מקומות חניה בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובאיכות גרמנית, במאות חניונים ברחבי הארץ, להם היא מעניקה שירות ניהול ואחזקה.
פרומוט הינה חלק מקבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה בע"מ, מהקבוצות המובילות בישראל בתחומה.

מי אנחנו

פרומוט מתקני חניה - שירות

חברת פרומוט היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל בפתרונות חניה חכמים- פתרונות חניה מכאניים ופתרונות חניה אוטומטיים-רובוטיים.

בפעילותנו משנת 1992 ועד היום הותקנו למעלה מ-15,000 מקומות חניה, במאות פרויקטים ברחבי הארץ.

פרומוט מספקת שירותים מלאים בתחום פתרונות החניה: התאמה של מתקני חניה לפרויקט, תכנונו וביצוע התקנה תוך מתן ליווי מלא לפרויקט. אנו דואגים לתת מענה הולם לפרויקט בהתאם לצרכיו ומתן שרות יעיל ומהיר באופן שוטף.

חברת פרומוט היא הנציגה הבלעדית של חברת WÖHR Autoparksysteme GmbH מגרמניה, החברה המובילה בעולם לפתרונות חניה מכאניים ואוטומטיים-רובוטיים. מתקני החניה של חברת WÖHR מיוצרים באיכות הגבוה ביותר תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים המבטיחה עמידות ארוכת שנים.

חשוב לדעת: כל מתקני החניה הסדרתיים מתוצרת חברת WÖHR נושאים את תו התקן TÜV ומתאימים לתקן האירופאי למתקני חניה EN 14010 ולדרישות התקן הישראלי ת"י - 5437. כל המתקנים שלנו נבדקים בתום התקנתם על ידי מהנדס מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה הישראלי.

חברת פרומוט הינה גם הנציגה הבלעדית בישראל של חברת ELMAS המייצרת מעליות רכב מתקדמות.

פרומוט הינה חלק מקבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה בע"מ, מהקבוצות המובילות בישראל בתחומה.

פרויקטים בישראל ובעולם

התחדשות עירונית - תמא 38

חדשות, כנסים ואירועים  

צרו עמנו קשר

      


    

פרויקטים לדוגמא

שירות ותחזוקה למתקני חניה

פרומוט מתקני חניה רואה בלקוח שותף אסטרטגי לטווח ארוך וככזה, שואפת להעניק לו שירות הוגן, איכותי, מקצועי וזמין. מחלקת השירות של פרומוט מספקת כבר למעלה מ 25 שנה, שירותי תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר במחיר הוגן למגוון רחב של מתקני חניה מתוצרת WÖHR וחברות נוספות, למאות לקוחות ולאלפי מקומות חניה בישראל.

מקצועיות:
במחלקת השירות שלנו אנשי מקצוע המנוסים בתחומם ובכללם אנשי בקרה, חשמלאים וטכנאי שירות מהשורה הראשונה בארץ.  אנשי השירות של פרומוט עוברים תהליך הכשרה והסמכה ארוך ומובנה בארץ ובחו"ל באופן המאפשר להם להגיע ללקוח עם רמת ידע גבוהה וניסיון מעשי רב, המאפשרים להם לספק ללקוח שירות יעיל.
המחלקה הטכנית של פרומוט מקיימת קשר שוטף עם חברת WÖHR מגרמניה ומעודכנת על בסיס קבוע בכל חידוש, תוספת או שינוי במתקנים אותם אנו מתחזקים. צוותי השירות מצוידים ברכבים, כלי עבודה וחומרים המאפשרים להם לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר האפשרי.

זמינות:
אנו מפעילים מוקד טלפוני 24/7 וצוות טכנאים זמין לפתרון תקלות גם מעבר לשעות העבודה הרגילות.
פרומוט מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר ולשם כך, מחזיקה במחסניה מלאי חלקי חילוף מקוריים המתאימים באופן מושלם לכל מתקני החניה האוטומטיים והמכאניים מתוצרת חברת WÖHR הקיימים בשוק בישראל.  מלאי זה מאפשר לנו להחליף חלקים תקולים או לתקנם באתר הלקוח בזמינות גבוהה, תוך שימוש בחלפים מקוריים ושימור יכולות מלא של מתקן החניה.

אמינות:
אנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים של חברת WÖHR גרמניה ובכפוף לתקנים המחמירים ביותר, באופן המספק ללקוח תחושת ביטחון וידיעה כי המתקן עליו הוא חונה, נמצא בידיים טובות וימשיך לפעול באמינות לאורך שנים רבות.  בסיס נתוני מערכת המידע בפרומוט מאפשר לטכנאי השירות גישה ישירה ומהירה לבסיס נתוני המתקנים, כך שכל היסטוריית המתקן פתוחה בפניהם ומאפשרת מתן שירות אמין ואיכותי.

בטיחות:
פרומוט מייחסת חשיבות עליונה לבטיחות המתקנים אותם היא מתחזקת ולפיכך ,שמה דגש חזק על כל נושא הבטיחות במתקני החניה. פתרונות החניה הסדרתיים מתוצרת חברת WÖHR נושאים את תו התקן TÜV ומתאימים לתקן האירופאי למתקני חניה EN 14010 ולדרישות התקן הישראלי ת"י - 5437. כל המתקנים שלנו נבדקים בתום התקנתם על ידי מהנדס מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה הישראלי.

צרו קשר עם מחלקת השירות של פרומוט    הצטרפו להוראת קבע

צרו קשר

דיירים:
הבניין שלכם עומד להתחדש ואתם עתידים להיות בעלי מתקן חניה? בוודאי יש לכם הרבה חששות ושאלות: איך זה עובד? האם זה בטוח? כמה זה מרעיש? נשמח לייעץ להסביר ולסייר. לפרטים נוספים אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
 
יזמים
:
זקוקים לפתרון חניה? בוחנים כדאיות כלכלית לפרויקט? אנחנו מתחייבים ללוות אתכם ואת הפרויקט משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות מנוסה, זמין ומקצועי בחברה הוותיקה ביותר בישראל. לתיאום פגישה או מצגת. אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
 
משתמשי מתקני חניה:
דיירים, ועדי בתים, חברות אחזקה וחברות ניהול – מחזיקים במתקן חניה? פרומוט מזמינה אתכם להצטרף למועדון החברים ולזכות בשירות מהיר, אמין ובטוח. לתיאום ביקור, בדיקת טכנאי או קבלת הצעת מחיר אנא מלאו פרטיכם מטה ונציג של מחלקת השירות יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כתובתנו: בית אינטרגרין | המפלסים 17 קריית אריה, פתח-תקווה | טלפון:  3102∗ |       ניווט ב WAZE    

לפניות במייל  [email protected]

שאלות? פנו אלינו

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו כתובת הפרויקט
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים נוספים
אני מאשר/ת קבלת הודעות ודברי פרסומת במייל*

אנא בחרו אני מאשר/ת קבלת הודעות ודברי פרסומת במייל