פתרונות תנועה לוגיסטיים

בעולם הלוגיסטיקה המתפתח במהירות, יעילות ובטיחות הם עמודי התווך התומכים בתנועה ומעבר חלקים של סחורות וציוד ממקום אחד לאחר. ככל שהמרכזים הלוגיסטיים מתפתחים, הופכים מורכבים ושוקקים יותר, הדרישה לפתרונות הרמה וסיבוב מתקדמים וחדשניים לשינוע במרחבים ביעילות ובבטחה גדלה. רבים רואים בהמטעת הפתרונות האלה השקעה אסטרטגית לכל דבר, כמו למשל במקרה של הפתרונות הבאים:

  • מעליות משא ובמות הרמה מאפשרים שינוע אנכי של ציוד כבד במרכזים לוגיסטיים. הפתרונות מתוכננים לצרכים המגוונים של פעולות לוגיסטיות, ולהעברת מטען במשקל גבוה בין קומות שונות בצורה מהירה, בטוחה ויעילה. בזכות המעליות ובמות ההרמה שטח המקום מנוצל בצורה יעילה יותר, זמן העברת הציוד מופחת משמעותית, הטיפול הידני והסיכונים הנלווים מצומצמים, וזמני התפוקה עולים.
  • מתקן סיבוב למשאיות Truck Turntable- קפיצת מדרגה נוספת בפתרונות לוגיסטיים, העונים על אתגר משותף העומד בפני מרכזים לוגיסטיים ומחסנים: יכולת התמרון המוגבלת של כלי רכב גדולים במקומות סגורים. מתקני סיבוב כאלה מאפשרים לסובב בקלות משאיות לכל כיוון, מה שמקל על פעולות טעינה ופריקה בטוחות ויעילות ללא סכנה לעוברים ושבים, אפילו באזורים שבהם אילוצי מקום יסבכו אחרת פעילויות כאלה. הפריסה האסטרטגית של המתקנים משפרת דרמטית את זרימת התנועה בתוך מוקדים לוגיסטיים, מפחיתה את העומס וממזערת את הסיכון לתאונות. בנוסף, היותו של מתקן הסיבוב תורם להפחתת טביעת הרגל הפחמנית של פעילויות לוגיסטיות, שכן משאיות מבלות פחות זמן בהמתנה ויותר זמן בהעברת סחורות.
  • מערכת פחים טמוני קרקע- מערכות פחים אנכית, הניתנת להטמעה מתחת לאדמה עד לגובה הרצפה, לטובת ניצול יעיל יותר של השטח. היא כוללת ממדי יחידה משתנים, מציעה מגוון אפשרויות שימוש שונות, ואפשרות להתאמת המכסה בהתאם לסביבה.

לפרטים נוספים על כל פתרון: