פרויקט המגורים Emporia Apartments, מלבורן, אוסטרליה

מתקני חניה חצי אוטומטיים Combilift 551, 552, 543

מתקני חניה חצי אוטומטיים

מתקני חניה חצי אוטומטיים בפרויקט המגורים "Emporia Apartments" במלבורן, אוסטרליה 

בפרויקט המגורים היוקרתי Emporia Apartments במלבורן, אוסטרליה תוכנן במקור חניון קונבנציונלי עם שלושה מפלסי חניה תת קרקעיים. תכנון זה דרש חפירה יקרה במי תהום כדי להשיג את מספר מקומות החניה הרצוי. לאחר שחברת WÖHR הצטרפה לפרויקט, בוצע תכנון מחדש של החניון בעזרת מתקני חניה באופן שימנע את החפירה במי תהום וישיג את מספר מקומות החניה הנדרש בשני מפלסים חניה בלבד. פתרון זה גרם להפחתה משמעותית של עלויות הבנייה.

בפרויקט זה נעשה שימוש במתקני חניה חצי אוטומטיים מסוג Combilift 551, Combilift 543 ובחזיתם מתקן מסוג Combilift 552. מתקני חניה אלו מתוצרת WÖHR גרמניה מאפשרים חניה בלתי תלויה וניצול מיטבי של שטח החניה. המאפיין את המערכת הזו הוא הארגון של 2 שורות חניה אחת צמוד לשנייה ואפשרות הגישה הישירה של הרכבים למקומות החניה ללא צורך בנתיב תנועה. לכל מתקן נדרש חלל ריק יחיד המאפשר גישה מהירה וקלה לפלטת החניה בעזרת תנועה אוטומטית אופקית ואנכית של המערכת.

לדיירי הפרויקט מוקצה מקום חניה ייעודי וניתנת להם אפשרות להזמנת המקום עם מפתח ו/או שלט רחוק, המאפשר חניה נוחה מבלי לצאת מהרכב. ברוב המקרים פלטת החניה של המשתמש תהיה זמינה תוך פחות מדקה. למען הבטיחות, כל מערכת סגורה במלואה כך שהכניסה אפשרית רק לאחר שהמתקן הפסיק לפעול. פעולה נוספת אינה אפשרית עד שהנהג והנוסע יצאו מהמערכת והשערים נסגרו וננעלו.

מערכות ה- Combilift מספקות אחסון רכב קומפקטי ויעיל ביותר בעלות מינימלית. הם מיוצרים על ידי WÖHR גרמניה בסטנדרטים אירופיים גבוהים ומדויקים.

מתקני החניה בפרויקט